Servis vibračních plošin a vibrostation

Servis vibračních plošin a vibrostation
Servis vibračních plošin a vibrostation

Servis vibračních plošin a vibrostation

Nabízíme servis vibračních plošin a vibrostatiom všech značek a typů. Provádíme kompletní odborný servis vivračních plošin a vibrostation. Poskytneme Vám servis řídících jednotek vibračních plošin. Servis motorů vibračních plošin. Dále nabízíme servis výměny ložisek vibračních plošin. Celkový preventivní servis vibračních plošin a vibrostation. Pravidelný odborný servis vibračních plošin Vám zajistí včasné odhalení vážných závad. Vibrační plošiny využívají revoluční technologii. Díky tomu se zapojují všechny svalové skupiny. Rozšiřuje tukové vrstvy což usnadňuje vstup kyslíku do buněk a pomáhá tak odstranění celulitidy. Vibrační plošina Umožňuje práci se všemi svalovými skupinami. Dodává buňkám více kyslíku a tím snáze odstraňuje celulitidu. Zlepšuje prokrvení. Okysličuje tkáně a odstraňuje toxiny. Masáž vytváří příjemné pocity. Zvyšuje svalovou sílu a pružnost. Rozvíjí fyzickou sílu. Zlepšuje rozsah pohybu a stabilitu. Připraví tělo na výkon před sportem. Pomůže rychlému zotavení po svalové únavě. 

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.