Servis vacu a podtlakových strojů

Servis vacu a podtlakových přístrojů

Servis vacu a podtlakových strojů
Servis vacu a podtlakových strojů

Pro správnou funkci podtlakových a vacu přístrojů je nutný odborný a pravidelný vacu servis. Nabízíme odborný vacu servis pro vacu a podtlakové stroje, preventivní vacu servis. Osborný vacu servis podtlakových motorů i servis elektromotorů. Servis řídících jednotek a servis displejů vacu a podtlakvých strojů. Také můžeme nabínout celkový vacu servis - renovaci Vašeho stroje včetně nového desingu dle Vašeho výběru. Servisujeme a repasujeme podtlakové a vacu přístroje s dlouholetou praxí.Vacu a podtlakové přístroje jsou zařízení s běžícím pásem, ve kterém probíhá 30-ti minutový trénink formou plynulé chůze, tím se uleví páteři a kloubům. Většina podtlakových a vacu přístrojů je vybaveno také infračerveným světlem (Infrared IR), které ve vakuové komoře násobí účinky cvičení v krátkém čase a tím i dosažení požadovaného výsledku. Velkou výhodou této zcela výjimečné kombinace podtlaku a infračerveného záření je že jedna z nejúčinějších možností k rychlému úbytku hmotnosti kvůli velmi intenzivnímu prohřátí svalů a tkání. Při cvičení v podtlakovém přístroji dochází také k zvýšení cirkulace krevního oběhu což způsobuje zrychlení metabolických procesů. To znamená aktivní spalování tuků a úbytku celulitidy. Infračervené záření stimuluje produkci kolagenu v kůži. 

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.