Servis rotopedů, ergometrů, spinningových kol

Servis rotopedů, ergometrů, spinningových kol
Servis rotopedů, ergometrů, spinningových kol

Servis rotopedů, ergometrů, spinningových kol

Nabízíme odborný záruční i pozáruční servis rotopedů, servis ergometrů, servis spinningových kol. Provádíme servis ložisek rotopedů, ergometrů i spinningových kol. Dále Vám nabízíme servis středových os. Servis povrchů madel nebo řidítek. Provádíme servis regulací zátěže rotopedů, ergometrů a spinningových kol. Servisujeme rotopedy,ergometry i spinnigové kola všech značek. Rotopedy jsou ověřené fitness stroje, které opravdu fungují. Díky cvičení na rotopedu si rychle zlepšíte fyzickou kondici, zformujete postavu, zejména nohy, i zhubnete. Magnetický rotoped se stal základním vybavením veřejných i domácích posiloven. Výhody moderních rotopedů je propojení s tablety a telefony, což umožňuje virtuální jízdu na kole kdekoliv na světě, a trénink je tak mnohem zábavnější. Rotopedy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. K dispozici jsou i rotopedy pro seniory, například pohodlné recumbenty. 

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.