Servis recumbentů

Servis recumben

Servis recumbentů
Servis recumbentů

Nabízíme odborný záruční i pozáruční servis recumbentů, servis ergometrů. Provádíme servis ložisek recumbentů, ergometrů. Dále Vám nabízíme servis středových os recumbentů. Servis povrchů madel nebo řidítek recumbentů. Provádíme servis regulací zátěže recumbentů, ergometrů. Servisujeme recumbenty, ergometry všech značek. Recumbenty jsou ověřené fitness stroje, které opravdu fungují. Díky cvičení na recumbntu si rychle zlepšíte fyzickou kondici, zformujete postavu, zejména nohy, i zhubnete. Recumbent se stal základním vybavením veřejných i domácích posiloven a zdravotnických zařízení. Výhody moderních recumbentů je propojení s tablety a telefony, což umožňuje virtuální jízdu na kole kdekoliv na světě, a trénink je tak mnohem zábavnější.Recumbenty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. 

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.