Servis lanových hracích zařízení

Servis lanových hracích zařízení
Servis lanových hracích zařízení

Servis lanových hracích zařízení

Servis lanových hracích zařízení je valmi důležitý pro bezpečné hraní dětí. Lanová hrací zařízení při správné výstavbě a servisu přinášejí dětem jedinečný a bezpečný zážitek při lezení a šplhání. U všech herních zařízení je téma bezpečnosti na prvním místě. A proto doporučujeme pravidelný preventivní servis všech lanových hracích zařízení. Při pravidelných a preventivních servisních prohlídkách se včas odhalí malé, ale i závažné závady které by byly nebezpečné pro děti. Provádíme servis lanových hracích zařízení různých druhů a velikostí. U servisu lanových hracích zařízení je samozřejmostí vysoká kvalita a hlavně jejich následná bezpečnost. Lanová hrací zařízení díky atraktivnímu uspořádání tvarů i barev, zaručí radost ze hry u dětí všech věkových kategorií. Provazy a lana mohou být uspořádány například v podobě lanové pyramidy. Všechny originální herní prvky přináší dětem dokonalé podmínky pro kreativní a přitom bezpečnou zábavu. Uplatnění najdou na dětských hřištích, u školek a škol, na dětských sportovištích, v parcích a na řadě dalších míst určených pro aktivní trávení volného času.

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.