Servis funkční zóny

Servis funkční zóny
Servis funkční zóny

Servis funkční zóny

Servis funkční zóny je stejně důležitý jako servis všech ostatních fitness strojů a vybavení. Děláme servis posilovacích věží. Servis - výměnu vodících kladek. Servis ocelových fitness lanek. Servis lisovaných koncovek. Servis - výměny ložisek. Provádíme také servis veškerých povrchů posilovacích věží od barevného laku až přes povrch rukojetí až po nové čalounění. Dále nabízíme servis posilovacích lavic včetně nového čalounění. Také provádíme soustružnické a zámečnické práce. Funkční zóna je duší každé posilovny nebo fitness klubu. I dobrá funkční zóna motivije lidi k další návštěvě fitness centra. Dobře postavená a správně fungující funkční zóna hraje významnou roli nejen při posilování. Funkční zóna oslovuje širokou skupinu návštěvníků. Cílem funkčních tréninků není síla jednoho svalu nebo jeho objem, ale schopnost těla využít svou síly, rychlost a koordinaci. Schopnosti jednotlivce ovládat své tělo a být spokojen s jeho funkčností. 

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.


Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.