Servis dětských hřišť

Servis dětských hřišť

Servis dětských hřišť
Servis dětských hřišť

Dobrý stav všech herních prvků na dětském hřišti je tou nejdůležitější věcí pro bezpečnost našich hrajících se ratolestí. Nabízíne Vám serevis veškerého zařízení na dětském hřišti. provádíme servis všech upevňovacích prvků na dětském hřišti například závěsy houpaček. Zajistíme servis svárů, servis nebo výměny patných konstrukčních součástek, Doplníme všechny chybějící části na dětském hřišti a to tak, aby bylo dětské hřiště opět v souladu s pokyny výrobce i technickými normami. Každý provozovatel dětského hřiště je dle zákona povinen zajistit bezpečnost dětí. na hřišti. Aby jste věděli že je Vámi provozované hřiště v naprostém pořádku a není nebezpečné nabízíme vám pravidelný servis. Pravidelný servis dětských hřišť je výborný pro včasné odhalení závad. 

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.