Servis crossových, eliptických trenažérů

Servis crossových, eliptických trenažérů

Využijte náš servis crossových a eliptických trenažérů. Nabízíme Vám odborný záruční i pozáruční servis crossových a eliptických trenažérů. Zaručujeme kvalitní servis crossových a eliptických trenažérů všech značek i typů. Dále můžeme nabídnout preventivní servis crossových a eliptických trenažérů.servis alternátorů crossových a eliptických trenažérů. servis displejů i výměny ložisek . U každého typu je velice důležitý pravidelný servis při kterém se mnohdy předejde dražším opravám.Crossový, Eliptický trenažer je velice účinný fitness stroj, na kterém naše dolní končetiny při cvičení opisují křivku ve tvaru elipsi. Tento pohyb zajišťuje výborné protažení celého těla. Obrovskou výhodou eliptických trenažérů je, že oproti cvičení na rotopedech a jiných fitness strojích navíc procvičujete i horní část Vašeho těla. To se děje úchopem za madla, které se pohybují směrem vpřed a vzad. V současné době je možno rozlišit tři brzdné systémy u eliptických trenažérů. Velmi levné varianty mají brzdu páskovou. Výhodou je nízká cena, ale je nutno počítat s mnohými nevýhodami při pořízení této varianty. Například hlučnost, nemá plynulý chod a poměrně rychle se brzda opotřebí. Další typ brzdného systému eliptických trenažérů je magnetický, který je častou variantou u eliptických trenažérů. Tady odpor při šlapání vytváří permanentní magnet, který se přibližuje nebo oddaluje od setrvačníku a mění tak intenzitu brzdného účinku. Výhodou je klidný a plynulí chod a delší životnost. Nejdražší eliptické trenažéry mají brzdný systém řešen elektromagneticky, kdy je brzdný prvek tvořen cívkou, jejíž velikost napětí a proudu, a tedy velikost indukovaného magnetického pole, řídí počítač.  

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.