Servis běžeckých pásů

Servis běžeckých pásů / treadmill
Servis běžeckých pásů / treadmill

Servis běžeckých trenažérů / Treadmill

U běžeckých pásů je velice důležitá údržba a odborný servis. Provádíme pravidelně preventivní servis běžeckých pásů při kterých se často předchází nutným dražším opravám. Dále nabízíme odborný servis elektromotorů běžeckých pásů. Servis proskluzných desek běžeckých pásů. Výměny a servis běhounů, servis řemenů i ložisek běžeckých pásů. Repasujeme servisujeme řídící jednotky i displeje běžeckých pásů. Také nabízíme celkový servis - renovaci běžeckých pásů včetně nové povrchové úpravy, širokou škálu barevných kombinací a desingu. Na základě dlouhé praxe provádíme veškeré servisní zásahy ve velice krátkém čase.Běžecký pás se využívá jako fitness vybavení pro trénink chůze nebo běhu na jednom místě. Běžecký pás poskytuje širokou plochu s pohybujícím se běhounem. Pohyb běhounu běžeckého pásu zajišťuje elektromotor. Běžecký pás poskytuje vysokou míru komfortu a ergonomie pro svého uživatele. Se správným servisem Vám bude běžecký pás sloužit dlouho a dobře.

Specializujeme se zejména na pozáruční servis - prodej - výkup fitness vybavení, fitness strojů. Provádíme servis kardio i funkční zóny ve fitness centrech, welness centrech i klubech zdraví. Nabízíme servis pro tělocvičny, venkovní i vnitřní sportoviště.

Servisujeme běžecké pásy, vacu a podtlakové přístroje, vibrační plošiny, vibrostation, eliptické trenažéry, crossové trenažéry, rotopedy, spinningové kola, ergometry, recumbenty, multifunkční posilovací věže, posilovací lavice. Provádíme výstavby a servis dětských hřišť a lanových hracích zařízení.